سیم کارت سامانتل

0
1977
سیم کارت سامانتل

سیم کارت سامانتل چیست؟

سیم کارت سامانتل توسط شرکت کیش سل پارس بعد از اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عرضه شد. پیش فروش اولیه این سیم کارت ها از شهریور 1395 آغاز شد و بسیاری از افراد اولین خرید سیم کارت سامانتل را در نمایشگاه الکامپ سال 1395 تجربه کردند. در این بخش با سیم کارت های این اپراتور نسل جدید ارتباطات در کشور بیشتر آشنا می شویم و تعرفه ها و قیمت سیم کارت سامانتل را نسبت به اپراتورهای دیگر بررسی می کنیم. همراه تیم ایویز باشید.

آشنایی با سیم کارت سامانتل

اگر نگاهی به لوگوی سامانتل انداخته باشید متوجه شباهت لوگوی این سیم کارت به بانک سامان می شوید. شرکت کیش سل پارس (سامانتل) یکی از شرکت های وابسته به پرداخت الکترونیک سامان است که این شرکت هم از زیرمجموعه های بانک سامان به شمار می رود. در واقع سرمایه گذاری روی طرح سیم کارت های سامانتل توسط بانک سامان و شرکت های زیرمجموعه اش انجام شده است. در بهمن ماه سال 1394 موافقت های اصولی برای راه اندازی این اپراتور تصویب شد و از شهریور ماه سال 1395، سامانتل فعالیت جدی خودش را با پروانه اپراتور MVNO توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آغاز کرد.

وجود شرکت های بزرگ و بانک سامان به عنوان سرمایه گذار و پشتوانه این اپراتور تاثیر زیادی در شفاف بودن نقل و انتقالات مالی سامانتل داشته و این اپراتور را به یک اپراتور نوین و کارآمد تبدیل کرده است. هر چند که سامانتل برای رسیدن به رقبای سرسخت خودش راه زیادی در پیش دارد.

سامانتل از همان ابتدای فعالیتش نسل جدید از سیم کارت هوشمند مبتنی بر اینترنت نسل 4G را ارائه داد. پیش شماره های این سیم کارت ها با 4 عدد 9 یعنی 09999 شروع می شود که یکی از جذابیت های این سیم کارت ها به خصوص برای بیزینس ها و افراد شاغل است.

سیم کارت های سامانتل همچون سایر اپراتورهای کشور به صورت 3 پانچ، در سایزهای معمولی، میکرو و نانو قابل استفاده است و می توان آنها را در وسایل الکترونیک ارتباطی مختلف قرار داد و بهره برد. سامانتل به عنوان اپراتور نسل جدید تلفن همراه، خدمات نوینی را در شبکه مخابراتی ارائه کرده که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می شویم. سیم کارت های این اپراتور را می توان در انواع اعتباری و دائمی خریداری کرد.

 

خرید عمده سیم کارت ایرانسل

خرید سیم کارت سامانتل چه مزایایی دارد؟

سیم کارت های سامانتل امتیازهای منحصر به فردی را ارائه می دهند که شاید در سایر اپراتورها نتوان آنها را پیدا کرد. این اپراتور جدید تلفن همراه تمرکز خودش را روی خدمات ارزش افزوده در حوزه های بانکی، مخابراتی و اینترنت اشیا قرار داده و خدماتی نوین به مشترکان خود عرضه می کند. از مزایای خرید سیم کارت های سامانتل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ارسال پیامک های گروهی
  • پشتیبانی از سرویس های مختلف از جمله SMSC (به صورت A2P و P2P) و VOICE (بر بستر LTE و Wi-Fi)، سرویس پیام صوتی (VMS)، سرویس نمایش گر (CLIP)، سرویس انتظار مکالمه ( Call Waiting)، سرویس انتقال مکالمه ( Call Divert)، کنفرانس تلفنی ( Conference call)، ارسال email از طریق پیامک (email by SMS)، محدودیت تماس های ورودی ( Call Barring)
  • ارائه اینترنت پر سرعت مناسب برای کنفرانس های ویدیویی و صوتی
  • خدمات بانکی متنوع (کارت به کارت، جابجایی حساب، استعلام و مانده حساب)
  • خدمات مالی مختلف (خرید از فروشگاه های متنوع، فروشگاه های الکترونیکی، پرداخت قبوض، خرید شارژ، انتقال وجه نقد)
  • قابلیت رومینگ برای استفاده از سیمکارت در خارج از ایران
  • مجهز به فناوری USIM که می توان از این سیم کارت ها برای پرداخت هزینه مترو و یا دسترسی به قبض موبایل استفاده کرد.
  • خدمات دیتا سنتر، مشاوره و ارائه خدمات متناسب با نیاز شرکت ها با توجه به فناوری های روز
  • ارائه سرویس های متنوع از جمله خرید کارت شارژ سامانتل از طریق اینترنت، نمایش محدوده آنتن دهی روی صفحه گوشی (Cell-Info)، دریافت پیام های فرهنگی و تبلیغاتی روی صفحه گوشی ( Cell-Broadcasting) و سرویس های ارزش افزوده

قیمت سیم کارت سامانتل و تعرفه بسته های مختلف آن

خرید سیم کارت های سامانتل فقط مزایایی که بالاتر اشاره کردیم را در پی ندارد؛ بسته های متنوع و هیجان انگیز این اپراتور دلیل دیگری است که خرید آن را توجیه می کند. سامانتل انواع طرح های تشویقی را به مشترکان خودش ارائه می دهد و بسته های فوق العاده برای افرادی دارد که می خواهند برای اولین بار از سیم کارت های این اپراتور استفاده کنند.

یکی از طرح های جذاب این اپراتور برای سیم کارت اولی ها طرح «سلام» است که به جز تخفیف ها و بسته های رایگان جذابی که در اختیار کاربران می گذارد، آنها را در بیمه سامان عضو می کند تا از خدمات این بیمه خصوصی هم بهره مند شوند.

دلیل دیگری که خرید این سیم کارت را توجیه می کند بسته های متنوع اینترنت است. در سال های اخیر 3 اپراتور اول کشور بسته های اینترنت بلند مدت خودشان را حذف کردند و افزایش قیمت زیادی روی تعرفه بسته های اینترنتی داشتند؛ در حالی که سیم کارت های سامانتل طرح های به صرفه و حتی نامحدود را در اختیار کاربران می گذارند. بسته های رایگان اولیه در زمان خرید سیم کارت نیز در محصولات مختلف سامانتل مشابه اپراتورهای دیگر کشور دیده می شود.

سامانتل در یکی از خدمات خودش که «بسته ی نبسته» نام دارد، این امکان را فراهم کرده تا کاربر با توجه به نیاز خودش، یک بسته ترکیبی از اینترنت، مکالمه و پیام کوتاه را طراحی و مدیریت کند.

در حال حاضر قیمت سیم کارت سامانتل اعتباری با احتساب مالیات و عوارض متعلقه 218،000 ریال است. برای اطلاع از قیمت سیم کارت های دائمی و تعرفه های مختلف سامانتل می توانید به سایت آنها به آدرس www.samantel.ir مراجعه کنید.

 

خرید عمده سیم کارت همراه اول

سامانتل با کیف پول الکترونیک مخصوص!

سیم کارت های سامانتل از آنجایی که وابسته به یک نهاد مالی هستند، امتیازهای ویژه ای هم دارند. یکی از این امتیازها کیف پول الکترونیک «مانیز» است. این سرویس نوین سامانتل به کاربران این اپراتور اجازه می دهد هر زمان که خواستند امکان دریافت نقدی موجودی کیف پول خودشان را داشته باشند. علاوه بر این می توان موجود کیف پول مانیز را به تمام حساب های وابسته به شبکه شتاب منتقل کرد.

کیف پول الکترونیک مانیز مدیریت مالی را ساده تر می کند و امکان انتقال آنی وجوه، پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه، جرائم راهنمایی و رانندگی، مشاهده موجودی و گردش مالی، پرداخت به خیریه و حتی خرید از فروشگاه های عمومی و اختصاصی (از طریق NFC، بارکد و مانیز به مانیز) را فراهم خواهد کرد.

با نصب کیف پول مانیز در واقع یک همراه بانک فوق العاده را روی گوشی موبایل داریم که امکان دنبال کردن فعالیت های روزمره بانکی را فراهم می کند. برای فعالسازی این کیف پول مراجعه حضوری به شعب بانک سامان ضروری است.

روش های خرید سیم کارت های سامانتل

برای خرید سیم کارت سامانتل هم می توان به صورت حضوری در نمایندگی های این اپراتور اقدام به ثبت نام و خرید کرد و هم روش اینترنتی برای ثبت نام و دریافت سیم کارت وجود دارد.

برای خرید حضوری داشتن مدارک هویتی از جمله کارت ملی، شناسانامه و حضور مالک اصلی ضروری است. علاوه بر این هر فرد با هر کد ملی نمی تواند بیشتر از 10 عدد سیم کارت به نام خودش داشته باشد. این 10 عدد شامل سیم کارت های اپراتورهای دیگر هم می شود.

در ثبت نام غیر حضوری، سامانتل در مدت زمان کوتاهی که می تواند 24 تا 48 ساعت باشد، سیم کارت را به دست مشترک جدید خود می رساند. برای ثبت نام غیر حضوری می توان از وب سایت سامانتل اقدام کرد. لیست مراکز نمایندگی برای ثبت نام حضوری نیز در وب سایت این اپراتور موجود است.

 

فروش عمده موبایل

خرید پک سیمکارت سامانتل با بهترین قیمت از ایویز

سامانتل به عنوان اپراتور نویت شبکه تلفن همراه، با پیش شماره های جذاب و بسته های متنوع مکالمه، پیامک و اینترنت، جایگاه خودش را در بین کاربران شبکه موبایل به دست آورده است. سیم کارت های این اپراتور با توجه به پیش شماره آنها که با 4 تا 5 عدد 9 شروع می شود، برای بسیاری از کسب و کارها جذاب هستند.

اگر می خواهید سیم کارت های این اپراتور را در فروشگاه خودتان عرضه کنید، امکان خرید سیم کارت سامانتل را به صورت عمده و پک شده در پنل فروشگاهی ایویز برای شما عزیزان فراهم کردیم. شماره های رند سامانتل نیز در ایویز به صورت جدا قابل خریداری هستند و بسته های 10 عددی شماره سامانتل نیز به تعداد محدودی در ایویز موجود است. کافی است وارد بخش «سیم کارت و مودم» شده و «سامان تل» را انتخاب کنید. در این بخش قیمت سیم کارت سامانتل به صورت به روز و لحظه ای قابل رویت است و می توانید بسته ها و پک های مختلف سامانتل را با توجه به نیاز خودتان به صورت عمده سفارش دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید