جدیدترین گوشی تلفن رومیزی

0
313
گوشی تلفن رومیزی

 گوشی تلفن رومیزی

با اینکه دنیای گجت های هوشمند و گوشی های موبایل تنوع زیادی دارد، اما همچنان گوشی تلفن خانگی یکی از لوازم محبوب در خانه محسوب می شود که برای داشتن اینترنت ADSL ضروری است. گوشی های تلفن چه از نوع بی سیم و چه از نوع رومیزی کاربرد زیادی در ادارات، محیط های کاری و خانه ها دارند و با توجه به تنوعی که در بین این کالاها دیده می شود، می توان یکی از بهترین گوشی های تلفن را خریداری کرد.

در این بخش با انواع گوشی های تلفن آشنا می شویم و ویژگی های مهم در گوشی های رومیزی را معرفی می کنیم. در آخر شما را برای خرید باکیفیت ترین و ارزانترین گوشی تلفن خانگی راهنمایی خواهیم کرد. پس همراه ما باشید.

خرید عمده اسپیکر از ایویز min

آشنایی با انواع گوشی تلفن

تلفن های خانگی را می توان با توجه به اتصال آنها به دو دسته تقسیم کرد. برخی از آنها اتصال بدون سیم دارند که نسل جدیدتر گوشی های خانگی محسوب می شوند. مدل هایی که با سیم به برق متصل می شوند معمولا با نام مدل رومیزی شناخته می شوند.

  • تلفن رومیزی: این تلفن های خانگی در تنوعی از مدل ها قابل خریداری هستند و ویژگی مشترک در آنها، اتصال از طریق سیم است. ارزان ترین تلفن های خانگی مدل های ساده هستند که ویژگی های اضافی ندارند؛ اما مدل های پیشرفته تر را می توان با داشتن منشی تلفنی و بلندگو هم پیدا کرد.
  • تلفن بی سیم: گوشی های تلفنی بی سیم، نسل جدید گوشی های خانگی هستند که محدودیت های گوشی های قبلی را ندارند. این تلفن های خانگی از دو قسمت تشکیل می شوند که یک قسمت آن پایه تلفن و دیگری خود تلفن است. از آنجایی که گوشی در این نوع مدل ها با باتری کار می کند، باید نسبت به تعویض به موقع باتری دستگاه توجه داشت.

ویژگی های یک گوشی تلفن خانگی خوب چیست؟!

از آنجایی که تنوع در بین دستگاه های تلفن خانگی کم نیست، بسیاری از افراد در زمان خرید این دستگاه ها سردرگم می شوند. اما اگر ویژگی های مهم در این کالاها را بدانید، به عنوان یک فروشنده می توانید راهنمایی کارآمدتری در اختیار مشتریان خودتان بگذارید. در ادامه ویژگی های مهم این دستگاه ها را بررسی می کنیم.

ویژگی های یک گوشی تلفن خانگی

1.مدل تلفن خانگی، گوشی رومیزی یا تلفن بی سیم

در وهله اول باید از بین مدل رومیزی یا باسیم و تلفن بی سیم انتخابی که بهتر است را داشته باشیم. هر کدام از این مدل ها مزایا و معایب خودشان را دارند؛ بنابراین ممکن است برخی از افراد با وجود نسل جدید تلفن های بی سیم، همچنان گوشی ها رومیزی را انتخاب کنند. گوشی های بی سیم امکان استفاده راحت تر را فراهم می کنند و لازم نیست درگیر سیم کوتاه گوشی یا تلفن بود؛ اما در مقابل برای داشتن عملکرد خوب نیاز به باتری دارند و باید نسبت به تعویض به موقع باتری توجه داشت.

مدل های رومیزی با اینکه محدودیت وجود سیم را اعمال می کنند، اما معمولا قیمت گوشی رومیزی کمتر است و می توان با بودجه محدود هم یک دستگاه مناسب را خریداری کرد.

نکته دیگر اینکه در حال حاضر مدل های ترکیبی گوشی های تلفن هم وارد بازار شدند که هم تلفن ثابت دارند و هم تلفن بی سیم. البته این مدل گوشی ها در دسته ارزانترین گوشی تلفن خانگی قرار نمی گیرند و معمولا گران قیمت هستند. با این حال ویژگی هر دو مدل از گوشی های خانگی را در اختیار افراد می گذارند.

2.داشتن شماره انداز یا کالر آی دی Caller ID

یکی دیگر از ویژگی هایی مهم در گوشی های خانگی، داشتن شماره انداز یا Caller ID است. البته این ویژگی را می توان در تمام مدل های گوشی های رومیزی و بی سیم امروزی دید. با وجود این قابلیت می توان متوجه شد چه شماره هایی تماس گرفتند و در زمان زنگ خوردن گوشی، شماره فرد روی آن مشخص می شود.

3.داشتن قابلیت پیغام گیر

قابلیت پیغام گیر شاید برای همه افراد مهم نباشد، اما افرادی که گوشی رومیزی را برای محل کار یا بیزینس خود تهیه می کنند، بیشتر به این ویژگی اهمیت می دهند. پیغام گیر یا منشی تلفنی می تواند زمانی که افراد به تماسی پاسخ نمی دهند مفید باشد. با وجود این قابلیت در گوشی تلفن می توان پیام های صوتی را گوش داد و اگر نیاز است با شماره مورد نظر تماس گرفت.

داشتن قابلیت پیغام گیر

4.میزان حافظه داخلی تلفن خانگی

میزان حافظه داخلی گوشی خانگی از ویژگی های مهم در هر نوع مدلی است. برخی از گوشی های خانگی حافظه بیشتری دارند که این موضوع روی قیمت گوشی رومیزی یا بی سیم هم تاثیر می گذارد. وجود حافظه این امکان را می دهد که شماره تماس ها مختلف و ضروری را روی دستگاه تلفن ذخیره کنیم. با ذخیره کردن شماره تماس ها می توان فقط با زدن یک دکمه، با یک فرد خاص تماس گرفت. این ویژگی برای افرادی که در طول روز با خانواده، دوستان یا شریکان کاری خودشان زیاد تماس می گیرند اهمیت دارد.

5.قابلیت های ویژه مثل حالت شب

قابلیت هایی که بالاتر معرفی کردیم در دسته قابلیت های معمول در انواع گوشی تلفن رومیزی و بی سیم محسوب می شوند. به جز قابلیت های مذکور می توان قابلیت های ویژه را هم در دستگاه های تلفن خانگی یافت. این قابلیت ها شاید برای برخی از افراد اهمیت چندانی نداشته باشند، اما افرادی هم هستند که وجود این ویژگی ها برایشان مهم است.

یکی از قابلیت های ویژه در گوشی های خانگی حالت شب یا Night Mode است. این قابلیت باعث می شود زمانی که افراد در خواب به سر می برند، زنگ تلفن آنها را به شکل مضطرب بیدار نکند. وجود قابلیت شب در خانه هایی که نوزاد یا افراد مسن و بیمار دارند اهمیت زیادی دارد. به جز این شرایط، در محیط های کاری و جلسه های مهم نیز، قابلیت شب افراد را از شنیدن صدای ممتد زنگ تلفن خلاص می کند!

قیمت گوشی رومیزی

قیمت تلفن خانگی وابسته به عوامل مختلفی است. پیش از هر چیزی برند یا مارک تلفن و مدل آن روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارد. این روزها برندهای زیادی در بازار هستند که گوشی های خانگی رومیزی و بی سیم تولید می کنند؛ اما نام شناخته شده ای ندارند و اعتماد به برند آنها کمی سخت است. بنابراین بهتر است به جای قیمت تلفن های خانگی، روی مارک آنها حساسیت بیشتری داشته باشیم تا یک محصول باکیفیت و ماندگار خریداری کنیم.

در حال حاضر ارزانترین گوشی تلفن خانگی در بازار با قیمت چند صد هزار تومان به فروش می رسد. اما یک گوشی رومیزی خوب را باید با قیمت نزدیک به یک میلیون تومان خریداری کرد.

راهنمای خرید مودم 2 min

بهترین مارک تلفن خانگی چیست؟

برندهای زیادی گوشی های خانگی رومیزی و بی سیم را تولید می کنند؛ اما معتبرترین برندی که می توان محصولات آن را در بازار ایران یافت برند پاناسونیک است. این برند با قدمت چندین ساله خودش، محصولاتی با کیفیت تولید می کند که می توان از ماندگاری و عملکرد آن آسوده بود. به جز برند پاناسونیک، برندهای دیگری از جمله تکنیکال، میکروتل، آلکاتل و گیگاست نیز از بهترین مارک های تلفن خانگی در بازار محسوب می شوند.

خرید عمده انواع گوشی های رومیزی و تلفن خانگی با بهترین قیمت در ایویز

در این بخش با انواع گوشی تلفن رومیزی و بی سیم آشنا شدیم و ویژگی های مهم برای خرید این دستگاه ها را توضیح دادیم. تنوع گوشی های خانگی بی سیم و رومیزی کم نیست و محبوبیت این دستگاه ها حتی با وجود گوشی های هوشمند همه کاره، هنوز کم نشده است. زیرا اتصال به اینترنت پرسرعت ADSL وابسته به گوشی های خانگی است و از طرف دیگر هزینه های استفاده از این دستگاه ها کمتر از گوشی موبایل است. به همین دلیل بسیاری از افراد در محیط کاری و منزل خود از دستگاه تلفن استفاده می کنند.

برای خرید عمده انواع گوشی رومیزی و بی سیم، پنل فروشگاهی ایویز در اختیار شماست. در ایویز تنوعی فوق العاده از دستگاه های تلفن خانگی با بهترین مارک ها را برای شما فراهم کردیم که می توانید آنها را با ضمانت اصالت و با بهترین قیمت همکاری سفارش دهید. ایویز در کنار شماست تا بهترین در کسب و کارتان باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید