8 ایموجی واکنش سریع در ‌واتس اپ

0
241
8 ایموجی واکنش سریع در ‌واتس اپ
8 ایموجی واکنش سریع در ‌واتس اپ به زودی راه اندازی می شوند.

واتس اپ هم واکنش های سریع (Quick Reactions) را راه اندازی می کند (8 ایموجی واکنش سریع در واتس اپ)

پیام رسان فیسبوک و اینستاگرام در حال حاضر به کاربران اجازه می دهند از ایموجی ها در استوری ها به عنوان «واکنش سریع» استفاده کنند. 8 ایموجی واکنش سریع در ‌واتس اپ بسیار پر کاربرد نیز هستند. در این مقاله همراه تیم فروشگاهی ایویز باشید تا در مورد 8 ایموجی واکنش سریع در واتس اپ بیشتر بدانید.

واتس اپ هم اخیرا از ورود ایموجی های Quick Reactions به پلتفرم خود خبر داده است تا کاربران بتوانند پاسخ ها و واکنش های خودشان را سریع تر به اشتراک بگذارند. طبق گزارش ها، سرویس پیام رسان واتس اپ در حال آزمایش قابلیتی است که امکان واکنش سریع روی استوری های این پلتفرم را ایجاد می کند. انتخاب واکنش های سریع واتس اپ به 8 ایموجی محدود می شود. البته تیم این پلتفرم هنوز به صورت رسمی توسعه قابلیت Quick Reactions را تایید نکرده اند.

خرید عمده قاب در پنل ایویز

طبق گزارشاتی که WABetaInfo منتشر کرده، پلتفرم پیام رسان متعلق به متا (فیسبوک)، در حال آزمایش روی ویژگی واکنش سریع است تا کاربران در پاسخ به استوری ها یا وضعیت واتس اپ، بتوانند احساسات خودشان را با یک ایموجی به عنوان پیام، بیان کنند.

8 ایموجی واکنش سریع در واتس اپ

گفته می شود واتس اپ 8 ایموجی را به عنوان واکنش سریع در نظر گرفته است: ? – ? – ? – ? – ? – ? – ? – ?

هنوز هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که آیا کاربران می توانند ایموجی های واکنش سریع را سفارشی سازی کرده و تغییر دهند یا خیر. با این حال در این گزارش اشاره شده که این قابلیت جدید در حال توسعه است و در آپدیت های آینده عرضه خواهد شد.

همان طور که گفته شد پیام های واکنش سریع به استوری ها در حال حاضر در رقبای اصلی واتس اپ، یعنی اینستاگرام و فیسبوک مسنجر وجود دارند. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد احساسشان از یک محتوای خاص را با انتخاب یک ایموجی که به شکل متحرک روی صفحه ظاهر می شود، نشان دهند و در طرف مقابل نیز به کاربر نشان می دهد که پیامی نسبت به محتوای خود دریافت کرده است.

تشویق FBI برای استفاده مجرمان از واتس اپ

واتس اپ ویژگی ها و به روز رسانی های جدیدی را برای بهبود تجربه پیام رسانی در فواصل زمانی مکرر منتشر کرده است. این شرکت اخیرا اعلام کرده که واکنش های سریع در قالب ایموجی به زودی در پلتفرم پیام رسان واتس اپ قابل استفاده خواهد بود. علاوه بر این قابلیت های دیگری از جمله حذف پیام های خاص از نظر همه توسط مدیر گروه نیز قرار است در آپدیت های بعدی واتس اپ فراهم شود. محدودیت اشتراک فایل نیز قرار است در این پلتفرم پیام رسان تا 2 گیگابایت افزایش پیدا کند. در حال حاضر آخرین ورژن واتس اپ امکان تماس صوتی تا حداکثر 32 نفر را فراهم کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید