نسخه محدود Black Unity اپل واچ سری 6

0
274
Black Unity اپل واچ سری 6
اپل "ماه تاریخ سیاه" را با نسخه محدود Black Unity اپل واچ سری 6 جشن می گیرد.اگر قصد خرید این ساعت هوشمند را دارید این مقاله را بخوانید.

اپل ماه تاریخ سیاه” را با نسخه محدود Black Unity اپل واچ سری 6 جشن می گیرد.

اپل، با Black Unity اپل واچ سری 6، ماه تاریخ سیاه را جشن می گیرد.

اینجاست که نسخه محدود اBlack Unity اپل واچ سری 6 وارد بازار می شود. رنگ خاکستری روی بند این نسخه ویژه جدیدترین ساعت هوشمند اپل بیش از هر چیز جلب توجه می کند اما اگر از نزدیک نگاه کنید حکاکی ویژه Black Unity را در پشت مشاهده خواهید کرد، به علاوه یک حاشیه قرمز برای شماره گیری لمسی جذابیت این ساعت را تکمیل می کند.

بخش عمده جذابیت این ساعت در بندها با یک رنگ کلاسیک پان آفریقایی است و در انتهای بند عبارت “حقیقت، قدرت، همبستگی” حک شده است. جدا از صفحه نمایش این ساعت که مطابق با استاندارد اپل به عنوان بخشی از WatchOS 7.3 گنجانده شده است، هیچ چیز دیگری نمی تواند این تک شاخ را از بقیه پکیج جدا کند. این گزینه هم مانند دیگر اپل واچ های سری 6 بوده و برای نسخه GPS آن باید از ۳۹۹ دلار هزینه بپردازید و نسخه پایه سلولار آن ۴۹۹ دلار قیمت دارد.

این نسخه Black Unity اپل واچ سری 6 دقیقا چقدر محدود است؟

در مورد موجودی این ساعت هوشمند صحبتی صورت نگرفته است اما اپل در اواخر فوریه این ساعت را عرضه می کند بنابراین اگر تمایل به خرید Black Unity اپل واچ سری 6 دارید باید زود بجنبید.
به راحتی می توانید از هر یک از مارک های خارق العاده مد متعلق به سیاه پوستان لباس زیبایی تهیه کنید که با آن مطابق باشد. اپل با جشن های نژادی غریبه نیست، اما پس از یک تابستان گفتگوهای معوقه درباره نابرابری نژادی و بی عدالتی در جامعه سیاه پوستان، ماه تاریخ سیاه در سال 2021 کمی متفاوت تر است.
به این ترتیب، شرکت با سرعت بیشتری در حال پیشبرد اقدامات ابتدایی دیگر برای افزایش آگاهی در مورد بسیاری از مسائل است که هنوز هم در طرز فکر مردم تاثیر دارد است.

در App Store، می توانید یک مرکز تاریخ سیاه (Black History Month) پیدا کنید تا به سرعت و به راحتی مشاغل متعلق به سیاه پوستان را بررسی کنید و اپل برنامه ها، بازی ها و محتوای خلاقانه ای را در زمینه موسیقی، پادکست و کتاب برجسته می کند. اگر این کافی نیست.

بنابر اعلام اپل این شرکت از شش سازمان جهانی زیر که در زمینه مبارزه با مسائل نژادی متمرکز هستند پشتیبانی خواهد کرد:

  • صندوق Black Lives بنیاد Tides
  • شبکه اروپایی علیه نژادپرستی
  • موسسه بین المللی نژاد ، برابری و حقوق بشر
  • صندوق آموزش همایش رهبری
  • صندوق دفاع حقوقی و آموزشی NAACP
  • Souls Grown Deep

مشخص نیست که حمایت از این ساعت هوشمند به صورت کمک های مالی، درآمد حاصل از فروش نسخه محدود اپل واچ، یا هر اقدام پولی دیگری خواهد بود.

 

بهترین قاب های آیفون کدام است؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید