برگزاری نمایشگاه جیتکس دبی

0
257
نمایشگاه جی تکس دبی
نمایشگاه جی تکس دبی برگزار شد و تیم ایویز نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

نمایشگاه جیتکس دبی چیست؟

نمایشگاه جیتکس دبی یکی از رویدادهای معروف در زمینه فناوری است که امسال، چهل و یکمین دوره خود را برگزار کرد. تور جیتکس دبی برای افرادی که به ابعاد مختلف حوزه فناوری از هوش مصنوعی گرفته تا رایانش ابری، بلاکچین، تکنولوژی 5G و بسیاری از حوزه های دیگر علاقه دارند، یک سفر جذاب خواهد بود. نمایشگاه GITEX در سال 2021 در بازه زمانی 17 تا 21 اکتبر برگزار شد و در آن بسیاری از فناوری های جدید به نمایش گذاشته شدند.

اگر به حوزه فناوری علاقه دارید و می خواهید با خرید بلیط نمایشگاه جی تکس در نمایشگاه سال آینده شرکت کنید، در این بخش همراه تیم ایویز باشید تا بیشتر با این رویداد سالانه آشنا شویم.

نگاهی کلی به نمایشگاه جیتکس دبی

نمایشگاه جیتکس رویدادی است که در طول یک هفته که به هفته فناوری معروف است، برگزار می شود. در این نمایشگاه که رویکردی مبتنی بر فناوری های جدید در حوزه تکنولوژی و کامپیوتر دارد، جدیدترین فناوری ها و نوآوری ها رونمایی می شوند که می توانند الهام بخش تغییرات بزرگی در سطح جهانی باشند.

وبسایت نمایشگاه جیتکس به آدرس https://www.gitex.com می تواند اطلاعات مفید بسیاری را از رویدادها و بخش های مختلف آن در اختیار شما قرار دهد. اگر قصد خرید بلیط نمایشگاه جی تکس برای سال آینده را دارید، این وبسایت را به خاطر داشته باشید.

در این نمایشگاه متخصصان و بازدیدکنندگان بسیاری به صورت سالیانه در کنار یکدیگر جمع شده و در بزرگ ترین رویداد در زمینه فناوری اطلاعات در خاورمیانه و آسیای جنوب غربی شرکت می کنند.

GITEX مخفف Gulf Information Technology Exhibition بوده و این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود. رونمایی از فناوری های دست اول، کنفرانس های مختلف و چالش های مخصوص این نمایشگاه، مواردی هستند که نمایشگاه جیتکس دبی را به یکی از معتبرترین و پربازدیدترین نمایشگاه های حوزه فناوری تبدیل کرده است.

فروش همکاری موبایل در پنل ایویز

چه افرادی می توانند در تور جیتکس دبی شرکت کنند؟!

در وهله اول از آنجایی که این نمایشگاه رویکردی تخصصی بر حوزه فناوری دارد، شرکت ها و برندهایی که در این حوزه فعالیت دارند می توانند نمایندگان خود را برای شرکت در آن آماده کنند.

شرکت هایی که در زمینه هایی همچون فناوری اطلاعات، حمل و نقل و خانه های هوشمند و هر نوع فناوری دیگری فعالیت دارند، امکان شرکت در جیتکس دبی را خواهند داشت. علاوه بر این برندهایی که در زمینه تولید و طراحی محصولات کامپیوتری و موبایل فعال هستند نیز امکان شرکت در نمایشگاه را دارند.

به جز متخصصان و فعالان حوزه تکنولوژی و فناوری های جدید، بازدیدکنندگان نیز می توانند با خرید بلیط نمایشگاه جی تکس در آن حضور یافته و پیشرفت های روز تکنولوژی را از نزدیک دنبال کنند.

سالانه بیش از 3 هزار شرکت کننده در نمایشگاه جیتکس دبی شرکت می کنند و بحث های تخصصی در رابطه با علم روز دنیا در نشست های این نمایشگاه دنبال می شود. از این رو باید GITEX دبی را یکی از برترین رویدادهای حوزه فناوری دانست که می تواند برای شرکت های فعال در این حوزه مزایای بسیاری به همراه داشته باشد.

بخش های مختلف نمایشگاه جیتکس GITEX

در نمایشگاه امسال جیتکس بخش های مختلفی وجود داشت که هر کدام برنامه ای مشخص را دنبال می کردند. در ادامه نگاهی به این بخش ها می اندازیم.

GITEX YouthX

برنامه های این بخش بیشتر روی حمایت و استفاده از استعدادهای جوان و نوظهور در دنیا تمرکز دارد و از این استعدادها پشتیبانی می کند.

GITEX Data Economy

این بخش از نمایشگاه به صورت تخصصی روی علوم جدیدی مثل علم داده، کدنویسی و توسعه تمرکز دارد. در برنامه های این بخش از نمایشگاه جیتکس دبی روی توانمندسازی برنامه نویسان و علوم مرتبط به آن تمرکز ویژه ای شده است.

GITEX Future Stars

در این بخش از نمایشگاه بیش از 700 شرکت کننده از سرتاسر جهان گرد هم می آیند. شرکت کنندگان این بخش را نوآوران از کشورهای مختلف تشکیل می دهند که در جیتکس دبی کنار یکدیگر قرار گرفته و ایده های خود را پرورش می دهند.

GITEX YouthX Unipreneur

در این بخش از نمایشگاه برنامه کارآفرینی شرکت های جوان و نوپا دنبال می شود. در این بخش سمینارهایی برای استارتاپ های دانشجویی و دانشگاه ها برگزار می شود تا شکست کسب و کارهای نوپا به حداقل برسد.

Ai Everything

این بخش از نمایشگاه جیتکس دبی مختص به اکوسیستم هوش مصنوعی است. با توجه به پیشرفت هایی که در این حوزه شاهد آن هستیم، بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ دنیا تا 5 یا 10 سال آینده وارد این حوزه فناوری می شوند. در این بخش کنفرانس هایی برای نوآوران فناوری برگزار می شود تا مسیر خود را ساده تر دنبال کنند.

Fintech Surge

این بخش از تور جیتکس دبی متخصصان و کارآفرینان جهانی و موسسان مراکز مالی را گرد هم می آورد تا روی بخش فناوری خاورمیانه و شمال آفریقا برنامه ریزی داشته باشند. این برنامه ریزی از بانکداری دیجیتال گرفته تا تحولات دیجیتالی در بخش بیمه و مدیریت دارایی ها متنوع است.

Future Blockchain Summit

بلاکچین از حوزه های نوظهور تکنولوژی است که در سال های اخیر توانسته انقلابی در فناوری ها ایجاد کند. این بخش از نمایشگاه جیتکس دبی که از سال 2018 راه اندازی شد، کنفرانس هایی را در این زمینه با کارآفرینان و سرمایه گذاران برگزار می کند.

Marketing Mania

این بخش از جیتکس دبی نیز رویدادی مختص به Mar-Tech است که در آن درباره روش های جدید و نوآورانه برای بازاریابی بحث و گفتگو می شود.

رجیستری گوشی مسافری چگونه انجام می شود؟

موضوعات امسال نمایشگاه GITEX دبی

در سال 2021 افرادی که با خرید بلیط نمایشگاه جی تکس در این رویداد شرکت کردند، با جدیدترین اخبار، اطلاعات و فناوری های حوزه های مختلف تکنولوژی آشنا شدند که برخی از موضوعات اساسی جیتکس 2021 را در زیر آورده ایم:

  • فناوری چاپ 3D
  • فناوری های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده
  • شهر هوشمند
  • اینترنت اشیا IoT
  • رایانش و پردازش ابری
  • تکنولوژی های مالی
  • اتوماسیون اداری
  • امنیت
  • مراکز داده

در تور جیتکس دبی بسیاری از برندهای بزرگ و غول های فناوری نیز همیشه شرکت می کنند تا از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا باخبر شوند. کمپانی های بزرگی همچون هواوی، اپسون، دِل، اریکسون، سیسکو، آوایا و بسیاری از برندهای معتبر دیگر را در این رویداد خواهید دید.

شرایط شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی

شرکت در تور جیتکس دبی معمولا شرایط خاصی ندارد. امسال با وجود پاندمی کرونا، افراد برای شرکت در این نمایشگاه می بایست حتما تست PCR معتبری که نشان دهد فرد به کرونا مبتلا نیست، همراه می داشتند. این تست لازم بود حداکثر 96 ساعت گذشته گرفته شده باشد. به جز تست PCR یک اسکن رنگی از پاسپورتی که 7 ماه اعتبار داشت نیز لازم بود. مدارک مورد نیاز برای خرید بلیط نمایشگاه جیتکس دبی به صورت سالیانه در وبسایت این رویداد اطلاع رسانی می شود.

در این بخش تیم فروشگاهی ایویز سعی کرد تمام اطلاعات مورد نیاز و کاربردی مربوط به این رویداد را در اختیارتان قرار دهد؛ اگر به فناوری علاقه دارید، این رویداد شگفت انگیز را از دست ندهید!

کالا رایگان در فروشگاه ایویز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید